STAV TRAILŮ

ETAPA 1:   

HÁJENKA - UZAVŘENO   PYTLÁCKÝ - OTEVŘENO   TEMPLÁŘSKÝ - OTEVŘENO   

ETAPA 2:   

TRAILALA - OTEVŘENO   TRPASLÍK - UZAVŘENO   DUHOVÝ - OTEVŘENO   MRAZNICE - OTEVŘENO   
BIKE ARÉNA VSETÍN JE CYKLISTICKÝ AREÁL PRO HORSKÁ KOLA, MĚSTSKÁ ČÁST SEMETÍN

PŘIPOJ SE K NÁM NA FACEBOOKU 

facebook
 

NOVINKY

ZPĚT

 

NOVINKY

BIKE ARÉNA OTEVŘELA TRAILY, ALE NE VŠECHNY!
23/04/2020

BIKE ARÉNA OTEVŘELA TRAILY, ALE NE VŠECHNY!

Traily Bike arény Vsetín (BAV) prošly běžnou údržbou. Některé z nich jsou již otevřené veřejnosti, na některé ale stále platí zákaz vjezdu.

 

 
 
BIKE ARÉNA VSETÍN - Nejlepší singletraily v Beskydech
BIKE ARÉNA VSETÍN - Nejlepší singletraily v Beskydech
BIKE ARÉNA VSETÍN - Nejlepší singletraily v Beskydech
BIKE ARÉNA VSETÍN - Nejlepší singletraily v Beskydech
 

Na údržbu a úpravy BAV radnice uvolnila v dubnu 175 tisíc korun. Úvodní fáze prací je již hotová. „Z první etapy bike arény prošel běžnou údržbou Pytlácký trail a spodní polovina Templářského, které jsou již nyní veřejnosti přístupné. Horní polovina Templářského je ve špatném stavu, který by vyžadoval výraznější investici, a je otázka, co s touto částí bude dále. Aktuálně zůstává uzavřená stejně jako celý trail Hájenka, na jehož trase bude až do listopadu probíhat lesní těžba,“ přiblížil Radomil Pala, jehož firma práce prováděla. Ty se dotkly a ještě dotknou i BAV II. Aktuálně je zde za čtyř trailů přístupný veřejnosti prozatím jen Duhový. „Na trase Mraznice je několik nebezpečných vývratů stromů. Situace by ale měla být do konce tohoto týdne vyřešená a trail poté veřejnosti otevřený. Stejný termín otevření platí také u trailu Trailala, kde nás ještě čeká v těchto dnech drobná údržba. Naopak trail Trpaslík v nejbližší době otevřen nebude. Jeho špatný stav vyžaduje rozsáhlejší zásah,“ doplnil místostarosta Pavel Bartoň.

Běžnou údržbou ale práce v BAV pro letošní rok neskončí. Již od závěru dubna by měla technika zahájit terénní úpravy na Pytláckém trailu. „Spočívat budou v přemodelaci vytipovaných úseků a překážek,“ upřesnil Pala. „Práce proběhnou v závislosti na klimatických podmínkách až do poloviny května. Prosím proto bajkery, aby na Pytláckém trailu dbali ve zmíněném období zvýšené opatrnosti,“ vyzval místostarosta Bartoň, který současně upozornil, že s ohledem na současnou „koronavirovou“ situaci nejsou v areálu BAV k dispozici mobilní toalety.

Aktuální informace o otvírání trailů BAV budou zveřejňovány prostřednictvím webu města, sociálních sítí a komunikační platformy Mobilní Rozhlas.

Oficiální tisková zprava.     

 

ZPĚT

NAHORU

Mapa Bike Arény

 
POČASÍ
VSETÍN Počasí
 

Bike&fishing Camp

Servis kola

Půjčovna

 
PARTNEŘI
 
 
CESTA DO BAV
 

TRASA:

K BAV přijedeš po silnici č 57, sjedeš na značené odbočce směr Semetín, projedeš okrajem průmyslové zóny Bobrky, pořád směr Semetín. Následně přejedeš řeku Bečvu. Traily BAV se nacházejí za mostem přes řeku vpravo. Vozidlo zaparkuj výhradně na odstavném parkovišti, které je 50 m rovně po komunikaci za odbočkou.

 

GPS:

49.360098, 17.951790 - Vsetín 1575

 

2020 © Město Vsetín se sídlem Svárov 1080, 755 01 Vsetín všechna práva vyhrazena.
www.bikearena-vsetin.cz
Webdesign: David Rafaj, technické řešení: Nowonet Media

Sledujte nás na sociálních sítích: